Apple iPhone 11 64GB Purple

SKU
MHDF3SE/A
Што добивате во кутијата?
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
iPhone 11 Purple
Модел
64 GB
Капацитет
64 GB

Product declaration