Apple iPhone SE 64GB (PRODUCT)RED

SKU
MHGR3SE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Капацитет
64 GB
Боја
(PRODUCT)RED