Apple iPhone XS Max Leather Case - Lilac

SKU
MVH02ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1100
EAN code
190199120594
Боја
Lilac
Големина
No
Бои
Lilac
Материјал
Leather
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration