Apple Leather Sleeve за 12" MacBook - Midnight Blue

SKU
MQG02ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Направен од Apple, оваа футрола (sleeve) е изработена од високо квалитетна Европска кожа со мек микрофибер во внатрешноста. Овој дизајн ќе Ви овозможи и да го полните Вашиот MacBook додека го држите на сигурно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.3000
EAN code
190198491022
End of life
No
Боја
Полноноќно плава
Бои
Blue
Материјал
Leather, Microfiber
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"