Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6inch - Black

SKU
BSM15-BK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 16", MacBook Pro 16" - 2021

Product declaration