Apple Leather Sleeve for 13-inch MacBook Air/Pro - Saddle Brown

SKU
MRQM2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштити го твојот 13" MacBook Pro или MacBook Air со Apple футрола направена од најквалитетна кожа и поставен микрофибер кој го штити твојот лаптоп.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198734860
Боја
цврвеникаво кафеава
Бои
Saddle Brown
Материјал
Leather, Microfiber
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2020), MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2020), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)

Product declaration