Apple Smart Keyboard Folio for 11-inch iPad Pro (2nd gen.) - Croatian

SKU
MXNK2CR/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199568242
Боја
Black
Големина
No
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
Slovenian keyboard
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (4. gen), iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Air 5, iPad Air 4
Тастатура
Croatian keyboard

Product declaration