Apple Smart Keyboard for iPad Air 3/ iPad 7 - INT ENG

SKU
MX3L2Z/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199307216
Боја
Black
Големина
No
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
US English keyboard
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тастатура
US English keyboard

Product declaration