Apple Smart Keyboard Folio за 12.9-инчен iPad Pro - INT ENG

SKU
MXNL2Z/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Новата Smart Keyboard Folio е дизајнирана да Ви овозможи одлично искуство за пишување со целосна големина секогаш кога ви е потребна. Нема потреба од батерии или поврзување. Неговиот издржлив лесен капак ги штити предниот и задниот дел на Вашиот нов 12.9-инчен iPad Pro. Едноставно прикачете го вашиот нов iPad Pro и пишувајте слободно. Компатибилна со 12.9-инчниот iPad Pro 2018 и 2020.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199569232
Боја
Black
Големина
12,9"
Тастатура
International English keyboard
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)

Product declaration