Apple Smart Keyboard for iPad (7th gen.) and iPad Air (3rd gen.) - Croatian

SKU
MX3L2CR/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199306806
Боја
No
Големина
No
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
Slovenian keyboard
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тастатура
Croatian keyboard

Product declaration