Artwizz Clear Clip за 13" MacBook Pro - транспарентна

SKU
1514-1901

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz Clear Clip за MacBook Pro 13inch (2016)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.3000
EAN code
4260458881514
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
MacBook Pro 13inch Retina
Капацитет
MacBook Pro 13inch Retina
Материјал
Polycarbonate
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Што има во кутијата?
1 x Artwizz Clear Clip for MacBook Pro 13inch (2016)

Product declaration