Artwizz Eco BackPack 15inch - Black

SKU
1422-1892

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Eco ранецот е идеалениот придружник за вашиот урбанистички животен стил. Во просторниот 22-литарски внатрешен оддел, лесно можете да ги сместите сите работи кои ви се потребни и многу повеќе. Посебниот оддел за преносни компјутери нуди простор за мобилни уреди до 15 ''. Вашите скапоцености безбедно може да ги складирате во помалиот надворешен оддел, лесно достапни во секое време.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881422
Боја
Black
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration