Artwizz Eco BackPack 15inch - Black

SKU
1422-1892
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
3.490 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

MacBook Pro 16” Sleeve
MacBook Pro 16” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива
iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Eco ранецот е идеалениот придружник за вашиот урбанистички животен стил. Во просторниот 22-литарски внатрешен оддел, лесно можете да ги сместите сите работи кои ви се потребни и многу повеќе. Посебниот оддел за преносни компјутери нуди простор за мобилни уреди до 15 ''. Вашите скапоцености безбедно може да ги складирате во помалиот надворешен оддел, лесно достапни во секое време.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881422
Боја
Black
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration