Artwizz Mousepad - Gold

SKU
3206-1077

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz Mousepad

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294113206
Боја
Gold
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Gold
Материјал
Silicone
Case Size
No
Тип на футрола
Stand
Mac компатибилност
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013)

Product declaration