Artwizz Mousepad

SKU
conf-artwizz-mousepad-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil (1 gen.)
Apple Pencil (1 gen.)
7.090 МКД

Достапен производ

Apple Magic Mouse 3
Apple Magic Mouse 3
5.190 МКД

Достапен производ

Apple Pencil (USB-C)
Apple Pencil (USB-C)
6.282 МКД

Достапен производ

Magic Mouse - Black Multi-Touch Surface
Magic Mouse - Black Multi-Touch Surface
7.518 МКД

Достапен производ

Satechi M1 Bluetooth глувче - вселенски сива
Satechi M1 Bluetooth глувче - вселенски сива
2.990 МКД

Достапен производ

Satechi M1 Bluetooth Wireless Mouse - сребрена
Satechi M1 Bluetooth Wireless Mouse - сребрена
2.990 МКД

Достапен производ

Apple Magic Keyboard - INT ENG
Apple Magic Keyboard - INT ENG
7.490 МКД

Достапен производ

Magic Trackpad - Black Multi-Touch Surface
Magic Trackpad - Black Multi-Touch Surface
9.390 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики:
  • Висококвалитетна, малку груба површина
  • Самолеплива подлога (силиконски обложена)
  • Димензии: 18 x 23,5 cm

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
No
Mac компатибилност
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013)
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294112384
Боја
Silver
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Stand
Mac компатибилност
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013)
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294113206
Боја
Gold
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Stand
Mac компатибилност
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013)

Product declaration