Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro

SKU
conf-artwizz-neoprene-sleeve-macbook-air-macbook-pro-13-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz Neoprene Sleeve за MacBook Air 13 & Macbook Pro 13inch (со Retina екран)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
No
Case Size
up to 13"
Производител
Artwizz
Weight
0.2000
EAN code
4260294117440
Боја
јаглено сива
Големина
13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Artwizz
Weight
0.2000
EAN code
4260294117457
Боја
Goldie (Gold for -ap)
Големина
13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Artwizz
Weight
0.2000
EAN code
4260040530615
Боја
црна
Големина
13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration