Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina - сива

SKU
7440-1511

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz Neoprene Sleeve за MacBook Air 13 и Macbook Pro 13

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.2000
EAN code
4260294117440
Боја
Charcoal Gray
Модел
No
Големина
13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration