Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina - сива

SKU
7440-1511

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Artwizz Neoprene Sleeve за MacBook Air 13 и Macbook Pro 13

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.2000
EAN code
4260294117440
Боја
Charcoal Gray
Модел
No
Големина
13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration