Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Pro

SKU
conf-artwizz-neoprene-sleeve-for-macbook-pro-13inch-2016
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Направен е да се заљубите на прв поглед
Artwizz Neoprene Sleeve овозможува безбедна, мека и убава заштита за Вашиот MacBook компјутер нешто што не сте доживеале до овој момент. Зошто? Artwizz има инвестирано многу љубов во Neoprene Sleeve обвивката.

Пробајте го Artwizz Neoprene Sleeve Се чуствувате како да допирате мека крпа на Вашите раце. Повлечете го сјајниот метален патент. Мека и лесена за употреба. Вашиот компјутер е добро заштитен.

Карактеристики:
  • заштитен од гребнатини.
  • направен од неопрена.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Модел
No
End of life
No
Боја
No
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Капацитет
No
Големина
MacBook 13"
Производител
Artwizz
Weight
0.3000
EAN code
4260458881583
Боја
јаглено сива
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Големина
MacBook Pro 13inch
Производител
Artwizz
Weight
0.3000
EAN code
4260458881576
Боја
црна
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Големина
MacBook Pro 13inch
Производител
Artwizz
Weight
0.3000
EAN code
4260458881590
Боја
златна
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Големина
MacBook Pro 13inch Retina
Производител
Artwizz
Weight
0.3000
EAN code
4260458881606
Боја
мат розева
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)
Големина
MacBook Pro 13inch
Производител
Artwizz
EAN code
4260294116450
Боја
темно плава
Материјал
Neoprene
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration