Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Pro - сива

SKU
1583-1908
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Petrol Blue
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
NEXT ONE MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
Special Price 1.790 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 13" M2 | SMOKE BLACK
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.790 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

Детали

Направен е да се заљубите на прв поглед
Artwizz Neoprene Sleeve овозможува безбедно,меко и убава заштита за Вашиот MacBook компјутер нешто што не сте доживеале до овој момент.Зошто?Artwizz има инвестирано многу љубов во Neoprene Sleeve обвивката.Тие сакаат многу заштита на Вашиот MacBook компјутер и да одговара на вашиот дизајн.
Пробајте го Artwizz Neoprene Sleeve Се чуствувате како да допирате мека крпа на Вашите раце.Повлечете ја сјајната метален патент.Мек и лесен за употреба.Вашиот компјутер е добро заштитен.
Карактеристики:
 • заштитен од гребнатини.
 • направен од неопрена.
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Artwizz
  Weight
  0.3000
  EAN code
  4260458881583
  Боја
  Charcoal Gray
  Модел
  No
  Големина
  MacBook Pro 13inch
  Капацитет
  No
  Материјал
  Neoprene
  Case Size
  13"
  Тип на футрола
  Sleeve
  Mac компатибилност
  MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

  Product declaration