Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Pro - златна

SKU
1590-1909

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Направен е да се заљубите на прв поглед
Artwizz Neoprene Sleeve овозможува безбедно,меко и убава заштита за Вашиот MacBook компјутер нешто што не сте доживеале до овој момент.Зошто?Artwizz има инвестирано многу љубов во Neoprene Sleeve обвивката.Тие сакаат многу заштита на Вашиот MacBook компјутер и да одговара на вашиот дизајн. Пробајте го Artwizz Neoprene Sleeve Се чуствувате како да допирате мека крпа на Вашите раце.Повлечете ја сјајната метален патент.Мек и лесен за употреба.Вашиот компјутер е добро заштитен. Карактеристики:
 • заштитен од гребнатини.
 • направен од неопрена.
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Artwizz
  Weight
  0.3000
  EAN code
  4260458881590
  Боја
  Gold
  Материјал
  Neoprene
  Case Size
  13"
  Тип на футрола
  Sleeve
  Mac компатибилност
  MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

  Product declaration