Belkin Ultra High Speed Premium HDMI 2.1 Cable (2m) - Black

SKU
AV10175BT2M-BLK
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
8.690 МКД

Достапен производ

Apple Polishing Cloth
Apple Polishing Cloth
Special Price 1.790 МКД
Regular Price 1.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
3.790 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
9.990 МКД

Достапен производ

iStyle Leather Case for AirTag - black
iStyle Leather Case for AirTag - black
990 МКД

Достапен производ

Withings Body Scan Connected Health Station - Black
Withings Body Scan Connected Health Station - Black
33.990 МКД

Достапен производ

iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
2.390 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики :
  • Компатибилен со Dolby Vision
  • Поддржува 4K HDR (Dolby Vision и HDR 10)
  • Кабелот со 2 метри е совршен за поврзување со UHDTV
  • Компатибилен со било кој HDMI уред

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Belkin
Weight
0.1000
EAN code
745883741427
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
HomeKit compatibility
No
Mac компатибилност
iMac, iMac 27" (2017), Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 17"
Compatibility
MacBooks Лаптопи AV компоненти Медиа плеери DVD плеери Конзоли за игри
Compatibility
Apple TV (3th gen.), Apple TV (4th gen.)
Гаранција
2 годишна гаранција

Product declaration