COMMA Elegant Case for iPad PRO 11'' 2018 Black Apple Pen Compatible

SKU
CIPRO11-BK-V2
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Comma
Боја
Black
Материјал
Polycarbonate, Polyurethane
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration