DJI Mavic Air Onyx Black Combo - EU version

SKU
DJIMAVICAIRCBKAPR-EU

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

DJI Mavic Air Onyx Black Combo - EU version

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
DJI
EAN code
6958265159848
Боја
Black
Модел
Mavic Air Fly More Combo
Compatibility iOS
iOS 9 and higher
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
Android Compatibility
4.0.4 and higher

Product declaration