DJI Spark Alpine White EU + Free Remote Controller

SKU
DJSPARKREMOTEA-EU

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

DJI Spark Alpine White EU + Free Remote Controller

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
DJI
Боја
White
Connectivity
Wi-Fi
Видео формати
MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
Power
Transmitter Power (EIRP): 2.4 GHzbatt
Батерија
Capacity: 1480 mAh
Voltage: 11.4 V
Max Charging Voltage: 13.05 V
Battery Type: LiPo 3S

Product declaration