DJI Spark - Lava Red

SKU
DJISPARKLR-EU

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

DJI Spark - Lava Red

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
DJI
Боја
Red
Модел
Spark
Connectivity
Wi-Fi

Product declaration