DJI Spark - Meadow Green

SKU
DJISPARKMG-EU

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

DJI Spark - Meadow Green

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
DJI
Боја
Green
Модел
Spark
Connectivity
Wi-Fi

Product declaration