Elago футрола за Airpods - бела

SKU
EAPWF-WH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ELAGO водоотпорната силконска футрола е одлична заштита за вашите AirPods слушалки.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Elago
Боја
White
Големина
No
Бои
White
Материјал
Silicone
HomeKit compatibility
No

Product declaration