ELAGO Waterproof Airpod Hang Case

SKU
elago-waterproof-airpod-hang-case-mk
ELAGO водоотпорната силконска футрола е одлична заштита за вашите AirPods слушалки.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

Master & Dynamic True Wireless Earphones
Master & Dynamic True Wireless Earphones
18.990 МКД

Достапен производ

Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Bang&Olufsen Earphones E6 Sand
Special Price 11.190 МКД
Regular Price 15.990 МКД

Достапен производ

iSTYLE outdoor Airpods cover
iSTYLE outdoor Airpods cover
790 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
B&O PLAY - Beoplay E4 Earphones - Black
Special Price 9.090 МКД
Regular Price 12.990 МКД

Достапен производ

Beats Powerbeats Pro
Beats Powerbeats Pro
15.990 МКД

Достапен производ

Beats - EP On-Ear Headphones
Beats - EP On-Ear Headphones
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 5.990 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - BeoPlay H5
B&O PLAY - BeoPlay H5
Special Price 11.090 МКД
Regular Price 13.900 МКД

Достапен производ

Beats by Dr. Dre - urBeats
Beats by Dr. Dre - urBeats
Special Price 2.790 МКД
Regular Price 5.990 МКД

Достапен производ

BeatsX слушалки
BeatsX слушалки
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.290 МКД

Достапен производ

Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Beats Powerbeats3 Wireless Earphones
Special Price 8.490 МКД
Regular Price 11.990 МКД

Достапен производ

Beoplay Headphones H8i Black
Beoplay Headphones H8i Black
21.900 МКД

Достапен производ

ELAGO водоотпорната силконска футрола е одлична заштита за вашите AirPods слушалки.
Производител
Elago
Weight
0.0000
End of life
No
HomeKit compatibility
No
Производител
Elago
Боја
бела
Материјал
Silicone
Производител
Elago
Боја
црна
Материјал
Silicone
Compatibility
Apple AirPods