Elgato Eve Smoke

SKU
10EAP1701

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Eve Smoke - Детектор на дим и топлина. Направен во соработка ос Hager. Поврзан аларм кои ќе Ви ги даде потребните информации со цел да не преоптеварувате со непотребни мисли. Сертифициран уред за безбедност на кој можете да верувате во иднина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EVE
Weight
0.1000
EAN code
4260195391574
Боја
бела
Бои
White
HomeKit compatibility
No
Compatibility iOS
iOS 11 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.)
Power
CR2032 Lithium elem

Product declaration