ELGATO STREAM DECK

SKU
10GAA9901

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ELGATO STREAM DECK има 15 LCD копчиња направени да овозможат до 210 различни акции и елиминирајте ја потребата да меморирате кратренки од тастатурата. Еден допир,операција ви дозволува менување на сцени, активирање медија содржини, прилагодување на звукот и многу други операции, добивајќи визуелна повратна информација за секоја операција. Elgato Game Capture, OBS, Twitch, Twitter, TipeeeStream и многу други – Stream Deck ги интегрира твоите алатки и автоматски ги детектира вашите сцени, медиа и аудио извори, дозволувајќи ви да ги контролирате со брз клик на копче. Stream Deck овозможува и високо ниво на прилагодување. Само повлечи акции на копчињата и спреми се за акција.Исто така постои можност за поставување на ваши икони на копчињата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Elgato
Weight
0.4900
EAN code
4260195391437
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No

Product declaration