Fitbit Flex 2 Accessory Bangle, Silver - Large

SKU
FB161MBSRL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Transform your tracker into jewelry with this beautiful accessory. This hand-polished bangle is as fitting for work as it is for weddings.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Fitbit
EAN code
816137021586
Боја
Silver
Модел
No
Големина
L
Connectivity
No
Капацитет
No
Бои
Silver
HomeKit compatibility
No

Product declaration