Griffin Survivor Play for Siri Remote - Black

SKU
GB42480
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Special Price 7.990 МКД
Regular Price 9.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.690 МКД

Достапен производ

NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 3.790 МКД

Достапен производ

Apple Polishing Cloth
Apple Polishing Cloth
1.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.690 МКД

Достапен производ

iSTYLE 4200mAh Magsafe Powerbank
iSTYLE 4200mAh Magsafe Powerbank
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 3.390 МКД

Достапен производ

Withings Body Scan Connected Health Station - Black
Withings Body Scan Connected Health Station - Black
Special Price 26.990 МКД
Regular Price 33.990 МКД

Достапен производ

Детали

Докажаната Survivor заштита сега е возможна за Вашиото Apple TV далечинско. Ултра – комфорен гејминг. Survivor Play е дизајниран за комфорно играње на игри а воедно и неговата изработка од силикон нуди добра заштита од удари. Оваа футрола го штити Siri Remote на сите потребни места за превенција од оштетувања при падови.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.2000
EAN code
685387432677
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Compatibility
Apple Siri Remote

Product declaration