Homido Grab Visore 3D per smartphone - Blue

SKU
HMGRAB-BL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ОБЈЕКТИВ: Најчудното чувство со широк 100 ° видно поле.
ПОСТАВУВАЊА: копче за капацитивни дејства за интеракција со VR апликации;
Компатибилен со Google Cardboard.
Компатибилен со повеќето од последните 4,5 "до 5,7" Android и iOS паметни телефони со сензорска функционалност (акцелерометар и жироскоп).
Резолуција: минимум 720p | удобност 1080p | оптимална 1440p. КОНЕКТИВНОСТ: Безжичен
HOMIDO ЦЕНТАР: Мобилен VR портал со најдобри апликации во класата
Над 2.000 апликации и компатибилни видеа достапни Ажурирани секој петок
Преземете на App Store и Google Play бесплатно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
HOMIDO
Боја
Blue
Големина
No
HomeKit compatibility
No

Product declaration