Incase City Brief 13inch - Heather Khaki

SKU
INCO300166-HKH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase City Brief 13inch - Heather Khaki

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450145822
Боја
Antique White
Големина
13inch
Бои
White
Материјал
Polyester
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Димензија и тежина
14.5" x 11" x 2.5" (L x W x H)

Product declaration