Incase EO Duffel 15inch - Heather Gray

SKU
CL90021

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase EO Duffel 15inch - Heather Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450138381
Боја
Charcoal Gray
Големина
15inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
22" x 13" x 5" (L x W x H)
Capacity
35L

Product declaration