Incase EO Duffel 15inch - Heather Gray

SKU
CL90021

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase EO Duffel 15inch - Heather Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450138381
Боја
Charcoal Gray
Големина
15inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
22" x 13" x 5" (L x W x H)
Capacity
35L

Product declaration