Incase Hardshell за 12" MacBook - праска

SKU
CL90050

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Заштитете го вашиот 12-инчен MacBook
Лесниот MacBook Case нуди заштита без да го загрози пристапот до портовите и копчињата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450139333
Боја
Pink
Модел
No
Големина
MacBook 12inch
Капацитет
MacBook 12inch
Материјал
Polycarbonate
Case Size
12"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration