Incase Hardshell Case for MacBook 13inch MacBook Pro Retina Dots - Deep Sea

SKU
INMB200259-DPS

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase Hardshell Case for MacBook Pro Retina Dots 13"- Deep Sea

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450148953
Боја
модро зелена
Големина
MacBook Pro 13inch Retina
Материјал
Polycarbonate
Case Size
13"
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration