Incase Hardshell Case for MacBook Pro Retina Dots 13"- Clear

SKU
CL60608

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Заштитете го вашиот 13-инчен MacBook Pro.
Лесниот MacBook Case нуди заштита без да го загрози пристапот до портовите и копчињата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.0000
EAN code
650450137346
Боја
Clear / Transparent
Големина
MacBook Pro 13inch Retina
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration