15" Incase ICON ранец - темно црвен

SKU
INCO100270-DRD
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Модерен и минималистички. Организирај, заштити и носи го твојот MacBook и дополнителна опрема со ICON Laptop ранец. Доаѓа со повеќе прегради за лесно организирање и прилагодливи ленти на рамото за максимална удобност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450143774
Боја
темно црвена
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 16"

Product declaration