15" Incase ICON ранец - темно црвен

SKU
INCO100270-DRD

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Модерен и минималистички. Организирај, заштити и носи го твојот MacBook и дополнителна опрема со ICON Laptop ранец. Доаѓа со повеќе прегради за лесно организирање и прилагодливи ленти на рамото за максимална удобност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450143774
Боја
Dark Red
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 16"

Product declaration