15" Incase ICON Lite ранеџ - темно плав

SKU
INCO100279-NVY

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Модерен и минималистички. Организирај, заштити и носи го твојот MacBook и дополнителна опрема со ICON Lite Backback. Доаѓа со повеќе прегради за лесно организирање и прилагодливи ленти на рамото за максимална удобност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.4500
EAN code
650450143842
Боја
Dark Blue
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 16"

Product declaration