Incase ICON Slim Backpack 15inch - Graphite

SKU
INCO100347-GFT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Одговара со MacBook Pro, iPad до 15"
  • Прилагодливи преклопени ремени за оптимален комфор и ергономска поддршка.
  • Секундарниот дел нуди серија на прегради за организирање на некои поважни работи.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450149257
Боја
Black
Големина
15inch
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration