Incase Neoprene Classic Sleeve for MacBook 12inch - Black

SKU
CL60663

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

A unique carrying solution with a simple design that protects your 12" MacBook.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450137971
Боја
Black
Модел
No
Големина
12inch
Капацитет
12inch
Бои
Black
Материјал
Neoprene
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration