Incase Reform Backpack 13inch (with Tensaerlite) - Heather Black

SKU
CL55589

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Designed for today's mobile lifestyle with new materials, updated construction and superior protection. Features lightweight, impact-absoring material integrated into its interior in a full-coverage MacBook cage for maximum protection. Minimalist look with a smooth, minimal panel design.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450137841
Боја
Charcoal Gray
Модел
No
Големина
13inch
Капацитет
No
Бои
Charcoal Gray
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration