Incase Reform Backpack w/ Tensaerlite for MB13inch - Nylon Black

SKU
INCO100341-NYB

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase Reform Backpack 13inch (with Tensaerlite) - Nylon Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450149035
Боја
Black
Големина
13inch
Бои
Black
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Димензија и тежина
18" x 10.75" x 6.5" (L x W x H)
Capacity
17L

Product declaration