Incase Reform Backpack 15inch (with Tensaerlite) - Heather Black

SKU
CL55574

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Димензии: 18 "x 10.75" x 6.5 "(Д x Ш x В)
Волумен: 17 L
Материјал: Издржлив 300D heathered weave Ecoya
Ремен: Прилагодливи обложени ремени за оптимален комфор и ергономски поддршка.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450136776
Боја
Space Gray
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Бои
Grey
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Димензија и тежина
18" x 10.75" x 6.5" (L x W x H)
Capacity
17L

Product declaration