Incase Slim Sleeve for 13inch MacBook Pro Retina / Pro - Thunderbolt 3 (USB-C) - Heather Khaki

SKU
CL60685

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase Slim Sleeve for MacBook Pro Retina 13inch - Thunderbolt 3 (USB-C) - Heather Khaki

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450138640
Боја
Beige
Големина
13inch
Материјал
Ecoya
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve

Product declaration