Incase Slim Sleeve for 15inch MacBook Pro Retina / Pro - Thunderbolt 3 (USB-C) - Heather Khaki

SKU
CL60683

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase Slim Sleeve for MacBook Pro Retina 15inch - Thunderbolt 3 (USB-C) - Heather Khaki

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450138626
Боја
Beige
Големина
15inch
Материјал
Ecoya
Case Size
15"
Тип на футрола
Sleeve

Product declaration