Incase Sport Field Bag Lite Backpack 15inch - Black

SKU
INCO100209-BLK
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
2.590 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
3.490 МКД

Достапен производ

MacBook Pro 16” Sleeve
MacBook Pro 16” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

"NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 15” M2 FOG TRANSPARENT"
"NEXT ONE SAFEGUARD FOR MACBOOK AIR 15” M2 FOG TRANSPARENT"
2.790 МКД

Достапен производ

Детали

Работете и играјте насекаде. Инспириран од перформансите и ефикасноста, Incase Sport Field Bag Lite е технолошки оптимизирано решение за мобилност кое обезбедува организација, заштита и удобност за секој активен корисник ангажиран во спортот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
Weight
0.1000
EAN code
650450146744
Боја
Black
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Capacity
24L

Product declaration