Incase - Terra Tote for MacBook (Air/Pro) 13 - Natural Canvas

SKU
CL60150

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase Terra Tote за MacBook (Air/Pro) 13 - Natural Canvas
Карактеристики:
  • Компитабилна со 13" MacBook Pro, iPhone
  • Заштитна преграда за компјутер
  • Брзо пристаплив надворешен џеб за iPhone
  • Прилагодливи ремени за рамо

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450124124
Боја
Beige
Модел
No
Големина
No
Материјал
Canvas
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration