Incase TRACTO Duffel - Anthracite

SKU
INTR30049-ANT

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Incase TRACTO Duffel - Anthracite

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450139999
Боја
Taupe
Бои
Green
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец, Bag
Димензија и тежина
20" x 13" x 9.5" (L x W x H)
Capacity
31L

Product declaration