Incase TRACTO Duffel - Anthracite

SKU
INTR30049-ANT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase TRACTO Duffel - Anthracite

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450139999
Боја
Taupe
Големина
15inch
Бои
Green
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец, Bag
Димензија и тежина
20" x 13" x 9.5" (L x W x H)
Capacity
31L

Product declaration