Incase TRACTO Duffel - Black

SKU
INTR30049-BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Incase TRACTO Duffel - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
650450139982
Боја
Black
Големина
15inch
Бои
Black
Материјал
Nylon
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец, Bag

Product declaration